Ultra Crete oficiālais pārstāvis Latvijā. Īpaši augstas izturības cementa javas maisījumi ar vairāk kā 30 gadu pieredzi

Siltināšanas projektu dokumentācijas izstrāde
2010. gada 13. oktobrī.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Joprojām Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā ir iespējams iesniegt pieteikumus dzudzdzīvokļu mājun siltināšanas pasākumu 50% ERAF līdzfinansējumam. Aktivitātes nosaukums - Daudzdzīvokļu mājusiltumnoturības uzlabošanas pasākumi. Jūlijā tika pieņemti 23 iesniegumu, t.sk., viens ko izstrādājis Delta Urban SIA par trīsstāvu daudzdzīvokļu ēku Carnikavā. Kopā tika apstiprināti tikai 11 projekti, no kuriem vienu izstrādājuši mēs - Delta Urban!Tāpat ir sagatavots un iesniegts pieteikums ar projektu Vides Ministrijā KPFI finansētajā konkursā - Kompleksi risinājumi siltumefekta gāzu emisiju samazināšanai pašvaldību ēkās, kur atbalsts var sasniegt 85% no attiecināmajām izmaksām. Delta Urban izstrādāja projketu Ādažu viduskolai ar nosaukumu - Ādažu vidusskolas ēkas zemas enerģijas patēriņa energoefektīva renovācija, kuš pašreiz iz izvērtēšanas stadijā.
Zorbit apsorbents video prezentācija
2010. gada 01. jūlijā.Ir iznākusi jauna video prezentācija par šķidrumu absorbentu, video prezentācija: spied šeit (You Tube video fails).

Ultracrete Zorbit pārstrādājamais izšļakstījumu absorbents ir izlijušu šķidrumu uzsūkšanas sistēma, kas ir ideāls papildinājums katrai glābšanas vienībai un ātrās reaģēšanas brigādei, kam mūsdienās ir būtiska loma, reaģējot uz ārkārtas situācijām. Ultracrete Zorbit pārstrādājamais šķidruma absorbents ir dabīgs atkārtoti izmantojams produkts, kas ir ārkārtīgi efektīvs līdzeklis ātrai izlijuša ogļūdeņraža uzsūkšanai. Tas ir īpaši efektīvs, lai no brauktuves notīrītu izlijušu degvielu vai eļļu.

Spied šeit, lai aplūkotu prezentāciju par materiālu PDF formātā.

Produkta apraksta lapa, spied šeit.

Betona atjaunošanas darbi Lidostā Rīga
2010. gada 21. jūnijā.

Pagājušo nedēļ norisinājās betona apmaļu un perona atjaunošanas darbi Starptaustiskajā Lisostā Rīga. Par katru prezentāciju atsvevišķi skatiet šeit: Betona apmaļu atjaunošana darbi Lidostā Rīga un Betona perona atjaunošana darbi Lidostā Rīga.

Pilsētas Eko Servis darbos
2010. gada 10. jūnijā.

Pilsētas Eko Serviss ikdienas gūliju remontu darbos: spied šeit.

LMP pielietojums
2010. gada 27. aprīlī.

Gatavojoties Nike Rīgas izaicinājuma skrējienam, kas norisinājās 20.aprīlī Mežparkā, maratona diztance tika atzīmēta ar norādījumu zīmēm un distances zīmēm, kā arī sponsora logotipiem. Šim nolūkam tika izmantota Ultracrete Line Marker Paint (LMP)...
vairāk!

Risinājums vecpilsētas centrā
2010. gada 04. februārī.

Mūsu pārstāvēto produktu ražotājs Instarmac Plc sākot ar 2010.gadu sāk izdot žurnālu INSIDE INSTARMAC. Šis izdevums ir paredzēts lai veicinātu valstu stavstarpējo informācijas apmaiņu, lai redzētu kādi kur projekti realizēti. Kā Latvijas projekts šeit ir ievietots - aku akmens mozaīku renovācija ap akām, kur tika izmantoti materiāli Ultracrete Envirobed un Ultrascape Flowpoint. Darbus veica Ceļu Pārvalde AS. Viss izveduma apskats šeit.

Envirobed prezentācija Viļņā
2009. gada 19. novembrī.

Videi draudzīgas, ātri cietējošas un īpašu izturību mūrjavas Ultracrete Envirobed prezentācija, sīkāk šeit!

Ultrascape Flowpoint apraksts krieviski
2009. gada 16. novembrī.

Publicēts plūstošās javas šuvju aipildīšanai Ultrascape Flowpoint apraksts krievu valodā.
Spiežiet šeit, lai to izlasītu.

Flowpoint plūstošās javas piemērs
2009. gada 30. oktobrī.

Veiksmes stāsts kādā privātmājas pagalmā Jūrmalā, izmantojot Ultrascape Flowpoint plūstošo javu.

Vairāk par šo spied šeit: http://www.deltaurban.lv/?menu=2&gallery=13

Streetscape semināra atskats
2009. gada 24. aprīlī.

2009.gada 23.aprīlī norisinājās "Bruģēšanas un labiekārtošanas iekārtu un materiālu seminārs", kuru rīkoja firmas PROBST pārstāvis Latvijā SIA „Kurt Koenig Celtniecības Mašīnas Latvija” kopā ar SIA „Delta Urban”, kas ir speciālo ceļa būvmateriālu ražotāja INSTARMAC pārstāvis  Latvijā.

Uz semināru reģistrējās 47 dalībieki no visas Latvijas, tika pārstāvēti bruģēšanas, labiekārtošanas uzņēmumi un ainavu arhitektu biroji.

Delta Urban prezentācija ietvēra Anglijas ražoto bruģa materiālu Ultrascape produkcijas teorētisko un praktisko prezentāciju. Uzņēmuma mērķis bija iepazīstināt Latvijas tirgu ar līdz šim neizmantotām bruģēšanas metodēm, kuras ir īpaši izdevīgas skatoties ilgtermiņā.

Tika skatītas nekustīgas un kustīgas konstrukcijas risinājumi. Nekustīgās konstrukcijas risinājums ir balstīts uz betona bāzes bruģēšanu, izmantojot pamata betonu Ultrascape Pro Bed HS un unikālu šuvju aizpildīšanas metodi, izmantojot plūstošo javu Ultrascape Flowpoint. Jāatzīst, ka šis risinājums tieši ar plūstošo javu izraisīja vislielāko sajūsmu...(skatīt pie projektiem: http://www.deltaurban.lv/?menu=2&gallery=12).

Bruģēšanas un labiekārtošanas iekārtu un materiālu seminārs
2009. gada 21. aprīlī.SIA „Kurt Koenig Celtniecības Mašīnas Latvija” firmas PROBST pārstāvis Latvijā un SIA „Delta Urban”  speciālo ceļa būvmateriālu ražotāja INSTARMAC pārstāvis ielūdz Jūs uz Bruģēšanas un labiekārtošanas iekārtu un materiālu semināru 2009. gada 23. aprīlī plkst.10:00, Rīgas rajona, Bauskas šosejas 13.kilometrā „Alaudās”!

Pasākuma programmā:

 • Ieskats bruģa klāšanas teorijā un pamatprincipos;
 • Pamata klātnes sagatavošanas mehānismi;
 • Grunts blietēšanas risinājumi;
 • Bruģa klāšanas, apstrādes, un kopšanas tehnoloģijas;
 • Vakūma tehnoloģijas un to pielietojums
 • Unikālu bruģēšanas materiālu Ultrascape prezentācija nekustīgām un kustīgām konstrukcijām. Tiks demonstrēts pamata betons HS, plūstoša java Flowpoint, aizpildītāja java Cempoint un smilts cietinātājs Joint Fix;
 • Pilna bruģa klāšanas cikla demonstrācijas un praktiskās nodarbības;
 • Citu ceļu būvmašīnu (damperis, frontālais iekrāvējs ar grozāmo kausu, u.c.) testēšana.
 • Vieglas pusdienas lauku apstākļos.

Unikālā iespēja vienkopus redzēt tik daudz ar bruģēšanu saistītas interesantas preces.
Seminārs sastāvēs no teorētiskās un praktiskās daļas.

Sīkāka informācija par atrašanās vietu kartē: http://www.deltaurban.lv/userfiles/upload/files/virtualaisielugums_23042009.pdf

 

Aukstā asfalta IRR 10 veiksmīgā pārbaude
2009. gada 01. aprīlī.

2009.gada 2.martā tika atkārtoti izmēgināts materiāls Ultra Crete aukstais asfalts kopā ar Pilsētas Eko Servisu. Bija atkārtota vēlme parādīt, ka produkts IRR 10ir efektīvs risinājums ne vien bedrīšu lāpīšanai, bet arī nopietniem un paliekošiem asfaltēšanas darbiem un tas ir efektīvs līdzeklis remontdarbiem ziemas apstākļos...

Bruģis pēc 7 mēn.
2009. gada 28. janvārī.

Pēc septiņiem mēnešiem bruģis betonā turās nevainojami.

2008.gada 21.maijā norisinājās bruģēšanas materiālus Ultra Scape prezentācija pie Vecrīgas iebrauktuves Poļu Gāte. Pastāvēja aktuāla problēma, kad pirms barjerām automašīnām bremzējot, bruģis tiek izstumts...(skatīt pie projektiem:
http://www.deltaurban.lv/?menu=2&gallery=10)


Jauna mājas lapa ražotājiem
2009. gada 15. janvārī.

Ar prieku paziņoju, ka mūsu pārstāvētajiem produktiem INSTARMAC ir izveidota jauna, viegli pārskatāma, ātra un gaiša mājas lapa.
Lai iepazītos ar jauno lapu, dodieties uz http://www.instarmac.co.uk/

Apsveikums svētkos!
2008. gada 18. decembrī.

Zorbit - eļļas, benzīna izšļakstīkumu absorbētājs
2008. gada 08. oktobrī.

Tirgū vēl nebijis produkts, kas absorbē eļļu, benzīnu un līdzigu šķidrumu izšļakstījumus. Pielietojams autoceļu, stāvlaukumu, sabiedriskā transporta pieturvietu attīrīšanai.


Īpašības:
Videi draudzīgs produkts

 • Videi draudzīgs produkts
 • Izgatavots no 100% pārstrādāta produkts
 • Unikāla „Oil lock system” iekapsulē izšļakstījumus
 • Izstrādājams līdz pat 8 reizēm, izmantojot atkārtotas izmantošanas centru
 • Gatavā produkcija 24 litri, bet iepakojuma maiss sver tikai 8 kg
 • Efektīvs slapjos laikapstākļos

Lietošana
Uzklājiet Ultracrete Zorbit pārstrādājamo šķidruma absorbentu uz izlietā šķidruma, pilnībā to nosedzot. Viss pārpalikušais materiāls pēc izlietā šķidruma apstrādes būs pilnībā izmantojams atkārtoti. Izmantojot Ultracrete Zorbit otrreizējās pārstrādes centra birsti, pārbīdiet Ultracrete Zorbit pārstrādājamo šķidruma absorbentu uz priekšu un atpakaļ, līdz izlijusī viela ir pilnībā absorbēta un maisījums šķiet sauss. Izmantojot Ultracrete Zorbit otrreizējās pārstrādes centra lāpstu pārnesiet izlietoto Ultracrete Zorbit pārstrādājamo šķidruma absorbentu un apstrādājiet to otrreizējās pārstrādes centrā. Apstrāde notiek materiālam ejot cauri ierīces augšpusē esošajam plastmasas sietam. Kratiet sietu, līdz tajā paliek tikai cieti gabali. Atkritumi pēc tam jālikvidē saskaņā ar vietējiem likumiem.

Pilns apraksts par produktu: http://www.deltaurban.lv/userfiles/upload/catalog/pdf/zorbit_lv.pdf

Aukstā asfalta IRR 10 pareiza ieklāšana
2008. gada 11. augustā.

SIA „Delta Urban” oficiālais produktu ULTRA CRETE pārstāvis Latvijā, ir apsekojis objektus Rīgā, kur ir pielietots aukstais asfaltbetons ULTRA CRETE IRR 10. Ar apsekošanas rezultātiem ir iepazīstināts ražotājs, kurš ir izstrādājis sekojošas rekomendācijas:

Pielietojot par maz biezumā materiālu, pie lielām slodzēm tas var izvelties. Pielietojot par maz materiālu, pie lielām slodzēm, tas var nosēsties. Tāpēc ļoti svarīgi ir pareiza materiāla un tā daudzuma pielietošana, lai nerastos iepriekš minētās problēmas.

Materiāls IRR 10 ir unikāls ar to, ka tas ir viegli un ātri uzstādāms. Nav vajadzīga speciāla smagā tehnika, pietiek ar viena cilvēka darbu, lāpstu un ap 100 kg smagu vibroblieti. Tieši tāpēc tas ietilpst BAA HAPAS Ironwork Reinstatement System ietvaros, kuras pamatā ir pēc iespējas ātrāka satiksmes atjaunošana.

1. Strādājot lietus ūdens pieņēmēju (gūliju) uzturēšanas darbos, kad tiek veikta gūliju regulācija, svarīgi ir betona aizpildītāju izstrādāt  līdz 40 mm atzīmei no apkārt esošās asfaltbetona virsmas. 40 mm ir pietiekams biezums, lai asfaltbetons IRR 10 izturētu lielas slodzes. 
2. Svarīgi pirms darbiem novērtēt bojātā asfalta kvadratūru. Lielas slodzes apstākļos nav ieteicams asfaltu izmantot vairāk kā 150 mm platumā ap akas vāku.

Nepieciešamais materiāla daudzums?
Ar ULTRA CRETE IRR 10 var panākt 100 mm klājumu. Ieklājiet materiāli aptuveni 45 mm dziļumā (lai sasniegtu 30mm sapresēto klājumu). Tad atkārtojiet iepriekš minēto ieklāšanu. Tad ieklājiet pēdējo 60 mm kārtu, kas tiks sapresēta līdz 40mm, lai panāktu 100 mm klājumu. Lai sasniegtu 40 mm biezumu, klājiet materiālu vienā kārtā, neizstrādātajam (nesablietētam) materiālam ir jābūt vismaz 60 - 70 mm biezumā.


Veiksmi darbos!

Produktu līnija Ultra Scape
2008. gada 17. jūnijā.

Lai segmentētu produkciju, rūpnīca Instarmac Group plc bruģēšanas līnijai ir izveidojušu jaunu zīmolu Ultra Scape, kas atvasināts no Streetscape solutions. Iepriekš arī visiem Streetscape jeb bruģēšanas produktiem produktu līnijas nosaukums bija Ultra Crete. Ar jauno bruģēšanas materiālu brošūru angļu valodā variet iepazīties šeit.

Bildes no demonstrācijām
2008. gada 30. maijā.

Sadaļā PROJEKTI bildes no pagājušās nedēļas bruģēšanas prezentācijām, kas norisinājās 20. un 21.maijā Vecrīgā.

Unikālu bruģēšanas materiālu demonstrācija Vecrīgā
2008. gada 14. maijā.

Uzņēmums Delta Urban sadarbībā ar Anglijas kompāniju Instarmac Group, Rīgas domi un Ceļu Pārvaldi šī gada 20. un 21.maijā veiks prezentāciju unikāliem bruģēšanas materiāliem.

Materiālos apvienoti gan lielas stiprības, gan ātras uzstādīšanas īpašības. Ultra Crete izstrādājumu virkne tiek piegādāta nelielās, uzņēmējam draudzīgās vienībās, kas  atvieglo materiālu izmantošanu. Ātri uzsākama satiksme, lai nodrošinātu minimālus traucējumus darbībai pilsētas vidē, pateicoties materiālu ātrai cietēšanai. Visi materiāli ir ražoti atbilstoši kvalitātes nodrošināšanas shēmai ISO 9001:2000.

Tiks īstenoti divu veidu darbi.
20.maijā plkst. 10.00 sāksim ar mozaīkas problēmas risināšanu ap aku vākiem uz Kalēju ielas pie TC Centrs, t.sk., tiks regulētas arī pašas akas.
21.maijā plkst. 10.00 uz Poļu gātes pie iebrauktuves barjeras Vecrīgā no 11.novembra krastmalas, kur zem lielas slodzes, bruģis ik gadus nosēžas zem auto riteņiem. Tiks veidota pilnīga un cieša betona konstrukcija. 

Darbus veiks A/s Ceļu Pārvalde kopā ar Instarmac tehnisko speciālistu Nick Holmes no Anglijas. Vairāk informācijas par unikālajiem bruģēšanas materiāliem uzņēmuma mājas lapā www.deltaurban.lv. Interesenti uz vietas tiks nodrošināti ar reklāmas materiāliem.Būsiet laipni gaidīti!

Jauna mājvieta internetā
2008. gada 22. janvārī.

Ar prieku paziņoju, ka ziemas tukšo mēnešu laikā esam sarūpējuši jaunu mājas lapu mūsu uzņēmumam. Jums būs iespēja vienkopus atrast informāciju par produktiem, to specifikāciju un atbilstību, produktu aprakstus citās valodās, noderīgus padomus, noteikumu preču iegādei, video par produktu izstrādi un visbeidzot informāciju kā mūs atrast.

Lai veicas darbos!

Krišjānis Tūtāns,
Delta Urban SIA valdes loceklis