Ultra Crete oficiālais pārstāvis Latvijā. Īpaši augstas izturības cementa javas maisījumi ar vairāk kā 30 gadu pieredzi

Betona perona atjaunošana darbi Lidostā Rīga

2010.gada 16.maijā Starptautiskās lidostas Rīga teritorijā norisinājās betona perona atjaunošanas prezentācija. Tika izvēletas ap. 2 m2 laukums vienā no betona plāksnēm, kas ir apmēram 4x4 m2 lielas. Betona bloki ir ieklāti divos slāņos, kats pa 20 cm. Lai nebūtu viss bloks jānomaina, tiek piedāvāts risinājums betona perona pašu virsu atjaunot ar Ultra Crete FTC. Lai iepriekš minētais materiāls nodrošinātu ilgmūžīgu izturību, min. pielietojamais materiāla biezums ir ir jāsasniedz 10 mm.

Šoreiz mēs to veicām ar atskaldāmo āmuru, lielākiem apjomiem būtu nepieciešama betona frēze. Pirms darbu uzsākšanas, tika attīrīta betona virsma, samitrināta un 1-2mm biezumā nogruntēta ar Ultra Scape Pro-Prime, kas nodrošina īpašu sasaistes kontaktu starp materiāliem. Neļaujot gruntij nožūt, tika pielietots pamatmateriāls Ultra Crete FTC. To var pielietot no 10-50 mm vienā klājuma, izstrādāt 15-20 min. Pēc 24 h materiāls sasniedz 17 N/mm2 stiprību. Pēc 4 h būvlaukumu var atvērt automašīnu satiksmei vai šajā gadījumā – lidmašīnu.

Laukums tika apstrādāts ar akrila polimēra emulsiju Ultra Floor Prime IT, kas nostabilizē un papildus aizsargā jaunizstrādāto virsmu. Apmēram uz 1 m2 10 mm biezumā tika patērēts viens 25kg maiss Ultra Crete FTC. Ultra Crete FTC ieteicams arī pielietot dažādu komunikāciju instalēšanai betonā.