Ultra Crete oficiālais pārstāvis Latvijā. Īpaši augstas izturības cementa javas maisījumi ar vairāk kā 30 gadu pieredziI
nstarmac Group plc, Ultra Crete produkti

Mūsu filosofija un vīzija
Instarmac ir vienkāršs, taču efektīvs uzņēmējdarbības modelis. Praktiski, jaudīgi izstrādājumi un sistēmas, kas tiek pārdotas par konkurētspējīgām cenām, ko atbalsta teicama piegāde, tehniskais atbalsts un pakalpojumi klientiem. Vairāk nekā 30 gadus mūsu izstrādājumi un sistēmas ir nodrošinājušas pasūtītājiem un to klientiem kvalitātes garantijas, uzlabotu ražīgumu un palielinātu darba kapitālu.

Mums ir stimulējoša un iedvesmojoša nākotnes vīzija: būt par novatorisku izstrādājuma uz cementa, sveķu un bituma bāzes pasaules klases ražotāju autoceļu apkopes, ielu stiegrojuma, komerciālā seguma un līgumisko dakstiņu klājumu tirgiem. Mūsu pastāvīgās sekmes apstiprina mūsu sākotnējās pieejas piemērotību, paliekot tuvu mūsu klientiem, pastāvīgi investējot jaunajās tehnoloģijās, rūpējoties par apkārtējo vidi un dodot iespēju mūsu darbiniekiem sasniegt savus personīgos vislabākos rezultātus.

Mūsu vēsture
Instarmac tika nodibināta 1977. gadā ar vienkāršu domu: ražot augstas veiktspējas automaģistrāļu uzturēšanas materiālus, kas ir gan lietotājam draudzīgi, gan rentabli. Kopš tā laika uzņēmējsabiedrība ir paplašinājusi savu darbību ielu stiegrojuma, komerciālā seguma un līgumisko dakstiņu klājumu tirgos, pastāvīgi ieviešot risinājumus, kas piedāvā klientiem kvalitātes un garantēta izturīguma labumus.

Šobrīd Instarmac joprojām ir privātīpašnieku sabiedrība ar ierobežotu atbildību un tā veic darbību no savas korporācijas galvenās pārvaldes Bērčkopisā /Birch Coppice/, Centrālajā Anglijā. Tā ražo augstākā līmeņa konstruktīvās specializācijas izstrādājumus modernās telpās un nodarbina vairāk nekā 100 darbinieku. Šī uzņēmējsabiedrība ir divu gadu nepārtraukta “100 Vislabāko Neatkarīgo Uzņēmumu PriceWaterhouse Coopers Godalgas” ieguvēja un 2007. gadā sasniedza Pirmās Kategorijas Times 100 Vislabāko Uzņēmējsabiedrību Statusu. Bez tam, Instarmac lepnums ir visaugstākie Kvalitātes Standarti tās produkcijai, kas ir akreditēti atbilstoši ISO: 9001: 2000, ISO: 14001 un OHSAS 18001. Lai apskatītu pilnu mūsu kvalitātes akreditācijas un korporatīvās piederības sarakstu, lūdzu, noklikšķiniet šeit.

Pastāvīgi uzlabojumi un produkcijas jaunievedumi
Instarmac uzskata, ka mūsu apņemšanās pastāvīgi investēt visjaunākajos materiālos un tehnoloģijās ir mūsu nākotnes pamatā. Mūsu centieni sasniegt izcilību pastiprinās neatlaidīgas virzīšanās uz priekšu ciešas saistības uzturēšanā ar mūsu klientiem, mūsu atvērtības izmaiņām, mūsu informētības par tirgu un mūsu apņemšanās aizsargāt ierobežotos dabas resursus rezultātā. Tādēļ mēs saredzam savus panākumus, optimāli konstruētu izstrādājumu un izcilas klientu apkalpošanas nodrošināšanas turpināšanā, kas piedāvā mūsu pasūtītājiem šo vissvarīgāko konkurētspējīgo šķautni.

Oficiālā mājas lapa: www.instarmac.co.uk